Iznācis "ISOfocus" maija / jūnija numurs (Nr.116)

12.05.16

Žurnāla aktuālā tēma ir pakalpojumi. Tā ir industrija, kas strauji aug gan attīstītajās, gan arī jaunattīstības valstīs, it īpaši e-vidē. Jau šobrīd pakalpojumi veido vairāk nekā divas trešdaļas no globālā IKP. Tāpēc ISOfocus pievēršas šai tēmai, stāstot arī par veiksmes piemēriem atsevišķās jomās, piemēram:

  • apkalpošanas kvalitātes standarts Spānijas kūrortos;
  • publisko pakalpojumu pielāgošana kvalitātes standartiem Birmingemas pilsētas domē u.c.

Tajā pat laikā pakalpojumu nozarē ir nepieciešami jauni standarti, kas palīdzētu vairot klientu apmierinātību un sadarbības partneru uzticību, samazināt izdevumus un gūt citas priekšrocības.

Lejupielādējiet "ISOfocus" elektronisko versiju (angļu valodā) šeit.

Žurnāla drukātā versija pieejama Standartizācijas biroja lasītavā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 157, 305. kab. 

Iznācis "ISOfocus" marta / aprīļa numurs (Nr.115)

21.03.16

Veselības aprūpes jautājumi nav tikai lokāli vai reģionāli, tie ir kļuvuši par globāliem izaicinājumiem. Kā tos palīdz risināt standarti? ISOfocus marta / aprīļa numurā tiek aplūkots, kurās veselības aprūpes jomās notiek uzlabojumi, kādi ir ieguvumi un kā katrs no mums var iesaistīties šajos procesos. Žurnāls arī piedāvā iepazīties ar nozīmīgākajiem mūsdienu sasniegumiem veselības aprūpē, tostarp arī no Ķīnas tradicionālās medicīnas skatu punkta.

Jaunajā žurnāla numurā lasiet arī par vienu no mūsu planētas nozīmīgākajiem resursiem – ūdeni un ar tā pieejamību saistītajiem izaicinājumiem, kā arī par gaismu un tās ietekmi uz mūsu labsajūtu un veselību.

Lejupielādējiet "ISOfocus" elektronisko versiju (angļu valodā) šeit.

Žurnāla drukātā versija pieejama Standartizācijas biroja lasītavā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 157, 305. kab.